فروش عمده ژل سونوگرافی POLY Gel

سفارش یا مشاوره تلفنی

P-PG01

جدید

تلفنی سفارش دهید

 
بررسی تخصصی

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) عوارضی ندارد، اما ژلی که در طول  سونوگرافی استفاده می شود، می تواند سرد و چسبنده باشد و مقداری شما را کثیف کند. پس چرا در جهان از آن ها استفاده می کنند و آیا می توان بدون این ژل ها، سونوگرافی را انجام داد؟ متاسفانه این کار امکان پذیر نیست و باید از ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) استفاده شود.

عبور امواج اولتراسوند از طریق هوا خیلی خوب نیست. بنابراین هر نوع مقدار هوایی که بین پروب و پوست باشد، یک مشکل ایجاد می کند. و پوست خشک مقدار زیادی هوا در خود دارد.

 ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) اولتراسوند یک رسانایی متوسط دارد که می تواند یک باند بین پوست و پروب ایجاد کند  و بدین ترتیب  امواج اولتراسوند را به طور مستقیم به بافت های زیر و به قطعاتی که نیاز به تصویربرداری دارند منتقل می کند.  درواقع ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) به عنوان یک عامل اتصال دهنده عمل می کند و اصطحکاک را کاهش می دهد. هرچه میزان ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) بیشتر باشد نتیجه ی بهتری حاصل می شود و به همین دلیل اکثر رادیولوژیست ها از مقدار زیادی ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) استفاده می کنند.

علاوه بر این ژل در سونوگرافی POLY GEL ( پلی ژل ) با یک داپلر جنینی مورد استفاده قرار می گیرد که به والدین و پزشکان این امکان را می دهد که ضربان قلب نوزاد را بشنوند و از سلامت آن اطمینان حاصل کنند.

چرا ژل های سونوگرافی POLY GEL ( پلی ژل ) سرد هستند؟

پس چرا همیشه آنقدر سرد هستند؟ این موضوع بیشترین شکایتی است که از ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) می شود. بسیاری از تجهیزات پزشکی از گرمکن های مخصوص استفاده می کنند تا قبل از اعمال آن دمای ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) را به دمای قابل قبولی برسانند. قبل از رفتن به آن کیلینیک می توانید درخواست خود را مطرح کنید و معمولا مشکلی با این کار نخواهند داشت.

موارد استفاده از ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل )

از ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) در مواردی مانند درد، ورم و عفونت استفاده می شود و هم چنین در مورد اکثر ارگان های بدن مانند قلب و عروق خونی، از جمله آئورت و...،کبد، كيسه صفرا، طحال، پانکراس، کلیه ها، مثانه، رحم، تخمدان و نوزاد نوزاد در افراد باردار، چشم ها، تیروئید و غدد پاراتیروئید، بیضه ها، مغز در نوزادان، لگن در نوزادان و ستون فقرات در نوزادان قابل استفاده است.

 

 

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) از چه موادی تشکیل شده است؟

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) اولتراسونیک POLY GEL ( پلی ژل ) معمولا از پروپیلن گلیکول، آب و گاهی اوقات یک رنگ تشکیل شده است در واقع رنگ باعث بهتر شدن کارایی ژل می شود . معمولا POLY GEL ( پلی ژل ) شفاف و ضخیم و مقداری چسبناک هستند. به این ترتیب، هنگامی که آن را به پوست اعمال می شود، به پایین نمی ریزد و ثابت می ماند و در پایان نیز  به راحتی می توان آن را پاک کرد.

ویژگی های ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل )

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) باکتریو استاتیک بوده و درنتیجه باعث کاهش خطر آلودگی بوسیله ی باکتری ها می شود

POLY GEL ( پلی ژل ) محلول در آب بوده و درنتیجه Hypoallergenic است. ویسکوزیته ی خوبی دارد و دارای خاصیت روانی خوبی است. به راحتی پخش می شود، بی خطر، بی بو ، بدون رنگ ، بدون الکل و بدون نمک است. بدون فرمالدئید و بدون لاتکس با ویسکوزیته بالا است که راندمان اتصال را افزایش می دهد. برای طیف وسیعی از فرکانس های مورد استفاده صوتی صحیح است. ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) باعث آسیب رساندن به لباس شما نمی شود و هم چنین ضد حساسیت و غیر تحریک کننده است و توسط تولید کنندگان پیشرو در تجهیزات اولتراسوند پزشکی در سراسر جهان توصیه شده و استفاده می شود.

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) سونوگرافی در چه مواردی کاربردی ندارد؟

  1. امواج اولتراسوند توسط هوا یا گاز کارشان دچار اختلال می شود؛ بنابراین اولتراسوند و سونوگرافی یک روش تصویربرداری ایده آل برای روده که پر از هوا  هستند نیست.
  2. بیماران دارای چربی زیاد نیز باعث مختل شدن رسیدن امواج و سونوگرافی می شوند.
  3. سونوگرافی نمی تواند وضعیت استخوان ها را  تشخیص دهد.

شما می توانید به راحتی ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) را از طریق فروشگاه های اینترنتی پردیور سفارش دهید و آن ها را به راحتی با باربری و یا پست دریافت کنید.

 
جزئیات فنی
توضیحاتتعداد در کارتن 12 عدد برای 1 لیتریتعداد در کارتن 4 عدد برای 5 لیتریبدون طیف رنگیکیفیت بالای محصولدرب فشاری جهت استفاده راحتبدون نمک و الکلحداقل سفارش 2 کارتن استهزینه ارسال به ازای هر کارتن 8000 تومان است

30 محصول مشابه یافت شد

49,950 تومان 55,500 تومان -10%

45,000 تومان 50,000 تومان -10%

نظرات

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

قیمت

محصول رو با قیمت عمده از سایت خرید کردم در موقع استفاده خورندگی نداشت

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر
پاسخ از پردیور | PERDIVAR:
بله خوردگی ایجاد نمیکنه

سایر ویژگی‌ها

توضیحاتتعداد در کارتن 12 عدد برای 1 لیتری

تعداد در کارتن 4 عدد برای 5 لیتری

بدون طیف رنگی

کیفیت بالای محصول

درب فشاری جهت استفاده راحت

بدون نمک و الکل

حداقل سفارش 2 کارتن است

هزینه ارسال به ازای هر کارتن 8000 تومان است

منو

مقایسه 0