نرم افزار ریست پرینتر اپسون چیست ؟

نوشته شده در تاریخ4 سال پیش توسط 2341
دوست داشتن3

بعد از دانلود نرم افزار ریست اپسون ( epson reset ) مشکل قفل کردن پرینتر خود را به راحتی حل خواهید کرد و پرینتر شما همانند روز اول کارهای چاپی شما را انجام میدهد و با این نرم افزار دیگر لازم نیست برای مسائل تعمیری به تعمیرگاه مراجعه کنید.

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید با پشتیبان در تماس باشید.


پرینتر های اپسون از لحاظ فنی کیفیت قابل قبولی دارد.شرکت اپسون جهت حفظ کیفیت قطعات پرینترهای تولیدی یک شمارشگر نرم افزاری برای تمام مدلهای پرینتر خود تعبیه کرده است. این شمارشگر بر اساس تعداد برگ پرینت شده و همچنین دفعات انجام هدکلین کار میکند و با افزایش ارقام این شمارشگر با توجه به مدل پرینتر شما نیاز به ریست پرینتر خود خواهید داشت. با هر بار انجام هدکلین مقدار زیادی جوهر از کارتریج به سمت پد پرینتر حرکت میکند تا هد دستگاه تمیزتر گردد.

مهمترین دلیل برای قفل شدن پرینتر و چاپ نکردن و کار نکردن پرینتر پر شدن پد جوهر (inkpad) میباشد و پرینترهای اپسون بعد از تعداد مشخصی هدکلین و پر شدن پد پرینتر نیاز به ریست خواهد داشت. در اکثر مدلها کاربران حرفه ای شلنگ تخلیه جوهر به پد پرینتر را با انجام برش به یک مخزن خارجی تغییر مسیر میدهند و بدینوسیله از خراب شدن اینک پد دستگاه جلوگیری میکنند، هر چند پرینتر خطای پر شدن inkpad رو خواهد داد ولی با دانلود ریستر اپسون میتوانید این مشکل پرینتر خود را حل کنید و نیازی به تعویض پدجوهر نخواهید داشت. بطور خلاصه پرینترهای شرکت اپسون پس از چاپ تعدادی مشخص قفل شده و نیاز به ریست پیدا میکنند و بدون ریستر دستگاه غیرقابل استفاده میباشد و هیچ پرینتی نمیتوانید بگیرید.

علائم قفل شدن پرینتر و نیاز به ریست Epson :

 
  • چراغ های نشانگر وضعیت چاپگر خاموش هستند.
  • زمان روشن کردن چاپگر ،هد و کارتریج پرینتر حرکت نمیکند.
  • چراغ های پرینتر به رنگ قرمز یا نارنجی و چشمک زن در می آید.
  • پیغام زیر در نرم افزار Epson Monitor نمایش داده میشود: (Service Required) : A printer’s ink pad is at the end of its service life . Please contact Epson Support
 

بصورت معمولی کاربران با دیدن این علائم پرینتر خود را به مراکز مجاز سرویس تحویل میدهند تا پد های جوهر تعویض شده (inkpad resetter) و کانتر پرینتر نیز مجدد صفر گردد(reset printer).

ولی ما راهکار مناسبتری برای شما داریم: به جای اینکه هر بار هزینه زیادی رو به مرکز سرویس پرینتر بدید تا چاپگر شما رو ریست بکنند می توانید جهت حل مشکل پرینتر با دانلود ریستر اپسون بصورت مادام العمر و دائمی و بدون محدودیت پرینتر خودتون رو ریست کنید . این نرم افزار ها ریستر اورجینال و اختصاصی شرکت اپسون کره جنوبی می باشند و برخلاف سایر نرم افزارهای مشابه دایمی بوده و می توانید بدون محدودیت پرینتر اپسون خودتان را ریست نمایید.

جهت دانلود نرم افزار ریست اپسون روی دکمه خرید کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده خود را جهت دانلود ریستر وارد نمایید و بعد از پرداخت آنلاین ریستر پرینتر اپسون به ایمیلتان ارسال میگردد.همچنین لینک دانلود برای شما ایمیل هم خواهد شد و یا با پشتیبان سایت  در این قسمت در ارتباط باشید

ارسال نظر
پاسخ دهید

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم