از نظر حقوقی، در معاملات سایت  پردیور ، پردیور به عنوان واسط بین فروشندگان و خریداران و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت پردیور درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش نخواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشندگان یا تولید کنندگان به عنوان فروشنده متعهد هستند با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهند. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

کسب وکار سایت برای کالای پزشکی به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی و مطب ها انجام میشود.

هرگونه خسارت وارده به محصول در حین ارسال محصول از سوی فروشنده ( زیر مجموعه پردیور ) به مشتری بر عهده فروشنده یا تولید کننده می باشد و هزینه دریافت و ارسال محصول مرجوعی بر عهده فروشنده یا تولید کننده محترم می باشد و می تواند از اداره ارسال کننده محصول تقاضای غرامت نماید.

فروشندگان یا تولید کنندگان محترم موظفند بعد از اینکه سفارش مشتریان به آنها ارجاع داده شد تنها از طریق پردیور با آنها در ارتباط باشند و هرگونه تبلیغ محصولات خود در قالب کانال تلگرامی، اینستاگرام، سایت و ... به مشتریان تخلف محسوب میشود و فروشنده یا تولید کننده خاطی مکلف به پرداخت جریمه می باشد و در صورت پرداخت نکردن جریمه محصولاتشان از سایت حذف میشود و در صورت تکرار تخلف علاوه بر حذف محصولاتشان از سایت، با مشتریانی که از آن فروشنده یا تولید کننده خاطی محصولی را خریداری کرده اند در خصوص متخلف بودن فروشنده یا تولید کننده ذکر شده صحبت خواهد شد.

پردیور قدم به قدم از خرید محصول تا تحویل محصول به مشتریان و حتی بعد از آن هم همراه با مشتریان است و از تمام مشتریان در رابطه با رفتار و عملکرد فروشنده یا تولیدکننده محصول خریداری شده  و کیفیت محصول و ... نظرسنجی خواهد کرد.

در صورتی که فروشگاه اینترنتی پردیور به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه اینترنتی حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای کرمانشاه محل عقد صالح میباشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به فروشندگان سایت پردیور ، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت پردیور ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت پردیور | PERDIVAR ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم